Most kezdjük szervezni a kiállítást a suliban. Szakkörös munkákból :) Mind a tavalyi tanévben készült! Már várom, hogy milyen lesz. Remélem, aktívan részt vesznek a mostani tagok a szervezésben :D
Thursday, 13 October 2005
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment