Megérkeztem. Az MP képet végül nem fejeztem be, de sokat haladtam. Holnap teszek fel fotót róla.
És az új mobiltokomról is :)
Wednesday, 29 June 2005
Újra itthon
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Megérkeztem. Az MP képet végül nem fejeztem be, de sokat haladtam. Holnap teszek fel fotót róla.
És az új mobiltokomról is :)
No comments:
Post a comment