Vajha gyerekes dolog lenne, ha készítenék egyet? Akkor is, ha csak két felnőtt van egyelőre a családban? :D
Tengericocák nem számítanak... nekik minden nap karácsony van ;)
Friday, 15 July 2005
Adventi naptár
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Vajha gyerekes dolog lenne, ha készítenék egyet? Akkor is, ha csak két felnőtt van egyelőre a családban? :D
Tengericocák nem számítanak... nekik minden nap karácsony van ;)
5 comments:
Tavaly én is csináltam meglepi adventi kalendáriumot, pedig a mi családunkban is csak két felnőtt van. :-)
Nagy öröm volt ám! :-))
Megbeszéltük a párommal, lesz adventi naptár... A tietek milyen? :)
Én ezzel indítottam a keresztszemes karrieremet. :-) Ennek megfelelően nagyon egyszerű. Idén másikat szeretnék. :-) Már meg is van a kiválasztott.
Nagyon titokzatos vagy :) Nem akarod inkább lefotózni azt a nagyon egyszerűt? És milyen lesz az új?
Hétvégén tudom lefényképezni, addig nem vagyok otthon. Utána megmutatom, becsszó. :-)
Az új meg most megy emilen. :-))
Post a comment