Varrtam egy egészen különleges alkalmi kistáskát! A belseje sötétkék , a külseje szürke és rusztikus, rajta bal oldalt lent valahol egy fej nőszirom. Nagyon elegáns!
Csak fület nem bírok kitalálni neki.
Ma akartam vinni lakodalomba, magammal.
Még van 10 szabad percem, szóval hiába dolgoztam rajta dél óta...
Sunday, 31 July 2005
Alkalmi kistáska
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment