

Hmmm.... kezdem megunni, újra.
Itt van két fázisfotó. Az egyik hazaérkeztem után, a másik tegnap készült.
A mai állást nincs kedvem feltenni, csak a kosár pacáját hímeztem, s még mindig egy halom kis trágyadombra emlékeztet, amibe végül tűzőöltéssel különböző ágacskákat fogok majd tűzni...
Friday, 12 August 2005
Dim-maci 3.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment