Üzenem azoknak, akik szurkolnak a maciknak, hogy alakulnak, nem lettek félretéve :) A kosarat hímzem a paca alatt. Nah, meg a pulcsit a kismacinak :D
Post a comment
Az oldal elemei saját tulajdonomat képezik.©minden jog fentartva!
No comments:
Post a comment