Nagyon szep lett az Adventi naptarad!!! Nekem nagyon tetszik!! Nem az a "hagyomanyos" naptar amit mindenhol lehett latni!
Nálunk általában nem is csinálnak ilyen naptárt. Most kezd divatba jönni. :)
Post a comment
Az oldal elemei saját tulajdonomat képezik.©minden jog fentartva!
2 comments:
Nagyon szep lett az Adventi naptarad!!! Nekem nagyon tetszik!! Nem az a "hagyomanyos" naptar amit mindenhol lehett latni!
Nálunk általában nem is csinálnak ilyen naptárt. Most kezd divatba jönni. :)
Post a comment