
Hát igen, nemsokára jön a születésnapja. Gondoltam, meglepem egy hímzett cuccal :) Bár ő is hímez, azért biztos örülni fog ennek...
A felirat a virágok alatt: élj, tanulj, szeress!
A jelenlegi állapotot mutatom épp... Jó színes lesz, pont, mint Ritus! :)
Tuesday, 27 December 2005
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment