

Eddig nem mutathattam meg, mert nem akartam, hogy csomagbontás előtt láthassa :) Remélem, hasznos perceket szerez neki ez a kelléktartó!
:)
Mondanom se kell, ugye? A minta: BC!
Tuesday, 3 January 2006
Ajándék Katicának!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment