Kész vagyok az első részlettel. Már csak a runningot kell kihímezni, és a szöveget az első részletbe! :)Ugye, milyen kis helyes?
Naggyon jó, gratula! Igazán nagyon tetszik!
Köszi :)Legközelebb együtt kellene csinálnunk rr-t, tudod?
Post a comment
Az oldal elemei saját tulajdonomat képezik.©minden jog fentartva!
2 comments:
Naggyon jó, gratula! Igazán nagyon tetszik!
Köszi :)
Legközelebb együtt kellene csinálnunk rr-t, tudod?
Post a comment