
Hódolva tehénimádatomnak, hímeztem két fejet (nem enni szeretem őket, hanem jópofa ábrázolásban hímezgetni :)). Móni barátnőm kapott új tolltartót, monogrammal, horgolt tetővel. A régi, horgolt már biztosan tönkrement. Azt még a kollégiumban kapta tőlem.
Régi szép idők :)...
Monday, 2 January 2006
Tehenek a láthatáron
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment