
Elővettem. :) Már nagyon árválkodhatott a zsákjában :)
Tegnap este vettem elő, és egy nap alatt a kis házikót tudtam megcsinálni csak, meg az almába böktem párat. (sajna tegnap nagybevásrlónap volt, így nem sok idő jutott a hímzésre)
Most így áll :)
Sunday, 19 February 2006
Dim-maci - újra
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment