Íme, készen vagyok Fabyen RR-jével :) Az e havi nem dobogtatta meg a szívem, a nagy fatuskó miatt, de az ibolykák édesek benne :)Már oda is attam Ityamomnak! Kezdem Szazu IV-RR-jét :)
Pedig meg erte szendvedi a sok barnaval - nagyon szepre sikerult!!
Post a comment
Az oldal elemei saját tulajdonomat képezik.©minden jog fentartva!
1 comment:
Pedig meg erte szendvedi a sok barnaval - nagyon szepre sikerult!!
Post a comment