
Balázs és Andi! Gratula nektek az új lakáshoz :) Nagyon jó érzés lehet! Mi is erősen kaparunk a dologra, remélem, mihamarabb összejön.
Szóval egy kis meglepetés nektek, mert aranyosak vagytok és szerettek minket :D Tudom, hogy nem számíttok ajándékra, ezért jó, hogy mégis kaptok :D
A delfin: tudom, hogy szeretitek. És tudjátok, hogy én giccsesnek tartom. De miattatok ezen túllépek és kihímzem életem első és utolsó (hat) delfinjét. Fogadjátok sok szeretettel!
Sunday, 23 April 2006
Delfines banner
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

1 comment:
Tok jo lett! Biztos orulni fognak neki!!
Post a comment