No comment. No comment?
Minel tobbet nezem annal jobban tetszik! Lehet hogy majd magamnak is bekell szerezjem!Jol haladsz vele!
Köszi :) Segíthetek a beszerzésben? :D
Igen koszi, ha nem lenne nagy gond! ;D
Post a comment
Az oldal elemei saját tulajdonomat képezik.©minden jog fentartva!
3 comments:
Minel tobbet nezem annal jobban tetszik! Lehet hogy majd magamnak is bekell szerezjem!
Jol haladsz vele!
Köszi :) Segíthetek a beszerzésben? :D
Igen koszi, ha nem lenne nagy gond! ;D
Post a comment