Lehet, hogy még most el kellene kezdeni a mikuláscsizmát, hogy legyen mibe pakolni majd a Mikibácsinak? :)
Pl. nemsokára lesz a napja, hogy három éve együtt vagyunk. Lehet, hogy lépni kellene egy csizma irányába!
Hej, de sok tervem van :)
Monday, 4 July 2005
Mikuláscsizma
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a comment