Most fogom elkezdeni. Két hét múlva meg is mutatom, hogy milyen. Nagyon igyekeznem kell vele, ajándék lesz :) És bízom benne, hogy sok örömet fog jelenteni új gazdájáéknak :)
Van egy kis gondom vele: a kulcshoz nincsenek fonalak, a készletben lévőket kellene felhasználni. Már ha lenne készlet... Nah, megyek fonalat válogatni :)
Saturday, 2 July 2005
Popcorn
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

1 comment:
Ez csodaszép lett!Bár én elfogult vagyok,mind a téma mind az újsűg,mind az alkotó iránt!:-)
Post a comment